HR szakemberek, Trénerek, Nagy- és kisvállalatok figyelmébe ajánljuk:
a Rapid e-Learning módszerek alkalmazását támogató RELM projektünket
Mi a RELM projekt?
A projekt keretében a legkorszerűbb e-Learning technológiák és módszerek feltérképezése, ill. az erre épülő tréninganyag összeállítása nemzetközi kitekintéssel történik meg, lengyel, magyar és szlovák info-parkok, technológia-innovatív vállalatok közreműködésével.
Miért van szükség e-Learning módszerekre?
A munkafolyamatok optimalizálása és a szervezetek rugalmasságának, napra készségének biztosítása érdekében manapság egyre elterjedtebb a vállalati szférában – de a köz- és oktatási intézmények esetében is - az e-learning rendszerek használata. A rapid e-learning a hagyományos e-learning mind struktúráját, mind módszertanát tekintve hatékonyabb módozata, mely önállóan és hagyományos tantermi oktatással kiegészítve is kiválóan alkalmas a képzések lebonyolítására.
Az rapid e-learning előnye a hagyományos módszerekhez képest többek között, hogy kényelmesebb hozzáférést biztosít a tanulóknak/dolgozóknak a tanfolyamokhoz, könnyen visszakereshetővé teszi az információkat, illetve rugalmassá teszi a használatot (folytatni tudják később onnan, ahol abbahagyták). Költséghatékony és időtakarékos megoldás.
RELM projekt várható eredményei:
1. Elemzés az országonkénti rapid e-learning használatáról
2. Rapid e-Learning módszertani útmutató
3. Gyakorlati képzési program és képzési anyagok
4. Rapid e-Learning tréningek
5. Irányelvek a rapid e-learning használatához
A projekt során együttműködési lehetőséget kínálunk a vállalatok számára a kutatás/ teszteléshez kapcsolódóan, illetve ezt követően a tréningeket való részvételre.
A projekt 2014. szeptember 1-én indult és a megvalósításának időtartalma 3 év (referenciaszáma: 2014-1-PL01-KA202-003566). A konzorcium tagjai: Nowoczesna firma, Management Observatory Foundation, HIC, TREBAG Kft.